O nás

Ptáte se, proč se specializujeme na korejskou kosmetiku? Odpovědí je: SKVĚLE FUNGUJE. Korejská kosmetika a její tajemství tkví především v inovativním vývoji nových biotechnologií a patentovaných složek a v použití velmi kvalitních a někdy i netradičních kosmetických ingrediencí, jako jsou beta-glukany, asiatikosidy, rostlinné extrakty nebo extrakty z hub. Největší zkušenosti získáváme používáním produktů na našich klinikách estetické medicíny My Best Care. Nyní máte i vy možnost nakoupit za velkoobchodní ceny pro svůj salón či kliniky.

Korejská kosmetika

Korejský zákazník je velmi náročný zákazník. Tomu odpovídá i korejská kosmetika. Korejské ženy mají vysoké nároky na kosmetické produkty, protože touží po krásné a zdravé pleti, proto jsou kosmetologické laboratoře tlačeny do vývoje a inovací. Získaly si tak velký náskok před kosmetikou z USA, Švýcarska i Francie. Korejské značky jsou velice účinné pro léčbu akné, odstranění pigmentací i pro anti-aging. Více se dočtete na našem blogu.

Jeu’Demeure znamená “Zůstaňte mladí”, a to splňují všechny naše produkty.

Cellion Lab Inc. založila kosmetickou řadu “Jeu’Demeure” na bázi peptidů a jejich nejlepších vlastností a to za použití světově unikátních výrobních technologií šetrných k životnímu prostředí. Peptidy jsou látky obsažené v lidském těle, tedy tělu “vlastní”. To je důvod, proč je peptid všeobecně dobře snášen a používán jako prvotřídní ingredience luxusních kosmetik v Evropě, USA a v dalších rozvinutých zemích. Pozadu není ani korejská kosmetika. Jeu’Demeure vyvíjí peptidové kosmetické produkty doporučené i pro klienty s problémovou pletí.

Produkty kosmetické značky HUBISLAB pro péči o pleť posilují a chrání pokožku po profesionální péči. Jsou speciálně vyvinuty pro posílení a ochranu pokožky před ošetřením a pro zklidnění a regeneraci pokožky po ošetření. Unikátní technologie HUBISLAB vznikla na základě vědeckých znalostí z biologie a znalostí z klinického testování. Proteiny, nukleové kyseliny, peptidy a další účinné látky obtížně pronikaly do hlubších vrstev kůže, s novou technologií snadno pronikají do cílových buněk. Produkty jsou navrženy tak, aby se účinné látky dostávaly do hlubokých vrstev pokožky a účinky těchto látek, které korejská kosmetika obsahuje, byly co největší.

Kam dál? Navštivte naše BESTSELLERY

CZ
EUR